Jednym z ostatnich dylematów Panny Młodej tuż przed ślubem jest to, czy powinna ona założyć pończochy, czy może rajstopy. Obydwa rozwiązania mają swoje zalety i wady, na co jednak należy zwrócić szczególną uwagę?

Pończochy – zmysłowość w kawałku materiału

Choć na co dzień zdecydowanie częściej wybieramy rajstopy, to przy wyjątkowych okazjach takich jak zaślubiny, po prostu trzeba czuć się wyjątkowo i zmysłowo. Pończochy są w tym przypadku kwintesencją seksapilu i kobiecości, a pomimo tego, że ich nie widać, poprawiają pewność siebie. Poza tym są również komfortowe, o ile zostaną właściwie dopasowane, co jest ważne szczególnie w przypadku pończoch samonośnych, które sporadycznie mogą się zsuwać. Wówczas lepszym wyborem mogą być te doczepiane do paska, zwłaszcza, gdy Panna Młoda dysponuje rozszerzającą się od linii bioder suknią, wówczas klipsy nie będą wyeksponowane. Jeśli jednak zdecydujemy się na wersję samonośną, przed ślubem warto wybrać przynajmniej dwa rozmiary i sprawdzić, który zapewnia większy komfort noszenia i pozostaje na ciele.

Rajstopy – uniwersalne i praktyczne

Rajstopy zna każda kobieta, a choć nie wszystkie lubimy je nosić, są sytuacje, w których bardzo się przydają. Czy będzie nią ślub? Być może, o ile zależy nam na pełnym komforcie noszenia (nie ma ryzyka zsunięcia się) oraz delikatnym wymodelowaniu sylwetki (oczywiście tylko wówczas, gdy zostaną dobrze dopasowane do ciała). Rajstopy polecane są także wtedy, gdy nasz ślub odbędzie się w chłodniejszych, zimowych miesiącach. Przy ich wyborze równie istotną rolę co kolor odgrywa rozmiar, jeśli bowiem okaże się nieodpowiedni, rajstopy będą się marszczyć oraz zawijać w talii. Nie tylko odbierze nam to komfort, ale może być widoczne spod dopasowanej sukni ślubnej.

Jeśli wciąż wahamy się pomiędzy dwoma rozwiązaniami lub nigdy wcześniej nie nosiłyśmy pończoch, warto wypróbować każdą opcję i sprawdzić, z którą będziemy czuć się lepiej. Niezależnie od tego co Panna Młoda zdecyduje się wybrać, serdecznie zapraszamy do przeglądnięcia oferty naszej firmy i wybrania idealnych na ślub przezroczystych rajstop lub zmysłowych pończoch.