Sklep internetowy Consay prowadzony pod domeną www.consay.com.pl  należy do firmy:

Paweł Gryś, Tadeusz Zieliński P.P.H.U. „CONSAY” Sp. j. z siedzibą w Białej 95-001, przy ul. Piaskowej 12.

NIP: 732-000-12-69

Kontakt ze sklepem internetowym możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej: marketing@consay.com.pl oraz telefonicznie pod numerem +48 698 658 320.

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż na odległość.
 2. Oferta sklepu dostępna jest na terenie całego obszaru RP a po indywidualnych uzgodnieniach pomiędzy Zamawiającym a Sprzedającym, również poza granicami Polski.
 3. Wszystkie podane ceny, są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
 4. Koszty przesyłki nie są doliczone do cen.
 5. Wszystkie towary są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta.
 6. Warunkiem złożenia zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego i zalogowanie się pod adresem www.consay.com.pl. Możliwe jest również dokonanie zakupów z pominięciem rejestracji na stronie internetowej www.consay.com.pl


UWAGA: Zakupu mogą dokonywać tylko osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

 1. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu.
 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni robocze po godz. 17:00, rozpatrywane będą w następnym dniu roboczym, a przesłane w dni wolne i święta - w pierwszym dniu roboczym.
 3. www.consay.com.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży, zmiany cen bądź przedstawionych tu warunków sprzedaży.
 4. W przypadku braku towaru w magazynie, braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen, ZAMAWIAJĄCY natychmiast jest informowany o tym fakcie i związanym z nim ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia (ew. rezygnacja, wybór innej pozycji).
 5. Minimalna kwota zamówienia wynosi 15 PLN
 6. Zamawiający ma prawo do odstąpienia od Umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru. W takim przypadku Zamawiający zobowiązany jest do odesłania pełnowartościowego towaru wraz z Formularzem Odstąpienia od Umowy na własny koszt.
 7. Zwracany towar należy odesłać na adres: „CONSAY” Sp.j. ul. Piaskowa 12, 95-001 Biała.

SPOSOBY PŁATNOŚCI I KOSZTY PRZESYŁKI:

Przy zamówieniach powyżej 100,00 PLN, dostawa następuje na koszt Sprzedającego tj. „CONSAY” Sp.j. O wyborze sposobu dostawy decyduje Zamawiający.

Klient ma możliwość wyboru sposobu dokonania płatności:

 • Kartą kredytową oraz płatniczą za pośrednictwem PayU.
 • Przelewem bankowym.
 • Za pobraniem, przy odbiorze przesyłki ( nie dotyczy GLS ).
 • Odbiór w siedzibie firmy „CONSAY” Sp.j. w Białej, ul. Piaskowa 12 w godzinach: 6:00 – 16:00 po uprzednim opłaceniu zamówienia.

Zamawiający dokonuje wyboru sposobu dostawy zamówionych przez siebie produktów:

 • Kurier GLS – koszt przesyłki 16,00 PLN, dostawa w ciągu 24 godzin od wysłania przez sklep internetowy ( dostawy wyłącznie w dni robocze ). Ten sposób płatności można wybrać jedynie po opłaceniu zamówienia – kurier nie pobiera gotówki przy doręczeniu.
 • Poczta Polska – paczka -15,60 PLN – dotyczy opłaconych zamówień      
 • Poczta Polska – dostawa za pobraniem – 20,00 PLN
 • InPost, dostawa do paczkomatu – 12 PLN – dotyczy opłaconych zamówień

Sklep Consay on-line nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy transportowe terminu dostarczenia przesyłki.

WARUNKI REKLAMACJI

 1. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.
 2. Aby zwrot mógł zostać zaakceptowany konieczne jest spełnienie poniższych warunków:
  - produkty nie były używane i nie są uszkodzone
  - produkt odsyłany jest w oryginalnym opakowaniu producenta wraz z potwierdzeniem zakupu oraz Formularzem Reklamacyjnym.
  - sklep zostanie wcześniej poinformowany e-mailowo o zamiarze zwrotu/wymiany zakupionego towaru
 3. Nie ma możliwości zwrotu/wymiany towaru uszkodzonego przez kupującego.
 4. Reklamacje i zwroty są rozpatrywane przez producentów i/lub rzeczoznawcę
 5. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub będzie on niezgodny z opisem, powinien skontaktować się drogą elektroniczną ze sklepem, a następnie odesłać uszkodzony towar na podany adres wraz z Formularzem Reklamacyjnym.
 6. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).
 2. Wszystkie zdjęcia oferowanych produktów są własnością ich producenta i zostały wykorzystane w celu identyfikacji produktu.
 3. Sklep nie przetwarza danych osobowych bez zgody klienta.
 4. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom bądź innym podmiotom, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz do żądania ich likwidacji
 5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271).

Załączniki:

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

FORMULARZ REKLAMACYJNY